Auta Do Ślubu Lublin Warszawa, Nestor, samochody na wesele ślub, do ślubu, imprezy

nestor

Historia

Wszystko zaczęło się od zespołu muzycznego AVIS.

Zespół AVIS rozpoczął swoją działalność działalność 1995. Obecnie działamy nie tylko na rynku lubelskim – znani jesteśmy na terenie całej Polski.

w 2006 roku zmieniliśmy nazwę firmy na AGENCJA ŚLUBNA AVIS z powodu znacznego rozszerzenia zakresu działalności. Obecnie jesteśmy jedną z największych i najbardziej znanych na Lubelszczyźnie firm z branży ślubno - weselnej. Jesteśmy firmą solidną, gwarantującą najwyższy poziom usług. Zakres naszej działalności jest bardzo duży - oprócz własnej wypożyczelni samochodów posiadamy grupę najlepszych zespołów muzycznych, prowadzimy pełny serwis florystyczny, posiadamy fontanny czekoladowe, współpracujemy z najleopszymi studiami foto i video. Zajmujemy się ponadto kompleksową organizacją ślubów i przyjęć weselnych.

 W 2005 roku - jeszcze jako zespół muzyczny AVIS - postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o wynajmowanie samochodów do ślubu. Pierwszym wynajmowanym autem była KIA SPORTAGE. Zadowolenie naszych klientów oraz zainteresowanie tym tematem skłoniły nas do rozwinięcia tej gałęzi naszej działalności.

Zakupiliśmy więc starą, piękną WARSZAWĘ 224. Remont trwał długo – zależało nam na uzyskaniu niesamowitego wyglądu tego cudownego samochodu - karoserię pomalowaliśmy na kolor czerwony. Cel został osiągnięty. Warszawa jeździ po drogach Lublina i wywołuje przyjazne reakcje innych kierowców oraz przechodniów.

Obecnie ukierunkowaliśmy się na  innego typu pojazdy. W roku 2006 zakupiliśmy piękny samochód retro - kabriolet. To była jednocześnie największa inwestycja i początek naszej drogi w tym kierunku. Ten zakup to NESTOR, czyli klasyczny kabriolet retro z zakładanym, brezentowym dachem - ALFA ROMEO z 1932 roku. Samochód, który powali na kolana nawet najwybredniejszego klienta. Rok później w naszej ofercie pojawił się kolejny samochód z tej serii - NESTOR II. Linia karoserii jest identyczna jak w Nestorze I, jednak mieści się w nim 6-osób. Dodam tylko, że jest to pierwszy w Polsce egzemplarz 6-osobowy. W kwietniu 2008 roku dołączył do naszej floty piękny NESTOR III - również auto 6-osobowe, w kolorze brązowo - beżowym.

Dla Młodych Par, które preferują wygodną podróż w nowoczesnym aucie, z wszelkimi wygodami proponujemy dwa eleganckie samochody - TOYOTA AVENSIS PRESTIGE oraz KIA SPORTAGE - oba auta z roku 2011; samochody z wszystkimi możliwymi elementami wyposażenia, skórzaną tapicerka; kolor - czarny metalic w obu egzemplarzach.

Zależy nam bardzo, aby nasze samochody podczas przejazdów prezentowały się najładniej i najciekawiej dlatego z naszymi samochodami powiązaliśmy wszystko co związane z dekoracjami i kwiatami.

Zajmujemy się produkcją oraz prowadzimy wypożyczalnię gotowych zestawów dekoracyjnych na samochody. Każdy zestaw jest wykonany z pięknych, sztucznych kwiatów, doskonale imitujących kwiaty żywe. W skład zestawu wchodzi kompozycja na maskę auta oraz 4 przywieszki do klamek. Dokładny opis - zakładka DEKORACJE.

Zapraszamy do nas po niezapomniane wrażenia.

created by projektujemy Strona główna  .  Historia  .  Samochody  .  Cennik  .  Kontakt  .  Avis w prasie  .