Auta Do Ślubu Lublin Warszawa, Nestor, samochody na wesele ślub, do ślubu, imprezy

nestor

Cennik

 

Koszt wynajmu auta ustalany jest indywidualnie, zawiera się w przedziale 350 zł - 1400 zł.

Cena zawiera: 


Auta wynajmujemy w dwóch opcjach:

Opcja niepełna (krótsza, odrobinę tańsza) :
przejazd na trasie: dom Nowożeńców - kościół - dom weselny; w tej opcji nie ma żadnych dodatkowych punktów (zdjęcia, przejazd po mieście). Samochód podstawia się pod dom Nowożeńców 15 minut przed wyjazdem do kościoła, przejazd kończy się w momencie podjechania pod dom weselny.

Opcja pełna (dłuższa, nieco droższa): przejazd na trasie: dom Pana Młodego - dom Panny Młodej - kościół - dom weselny. Samochód może być wykorzystany do ewentualnych zdjęć przed wyjazdem na wesele (samochód może przyjechać godzinę przed rozpoczęciem przejazdu) lub podczas przejazdu. Przejazd kończy się w momencie podjechania pod dom weselny.

Samochodu nie wykorzystujemy jako środka transpotru na sesję fotograficzną do fotografa.

Inne dodatkowe ustalenia, np. pozostanie samochodu dłużej po zakończeniu przejazdu, wykorzystanie samochodu podczas pleneru nocnego lub sesji foto w innym dniu wiąże się z dodatkowymi opłatami i ustalany jest indywidualnie.

Przy innych przejazdach niż śluby w grę wchodzi wynajęcie samochodu z uwzględnieniem stawki za 1 godzinę:

Proponujemy wynajem naszych nestorów na wieczory panieńskie i kawalerskie - przejażdżka po większości ulic Lublina z odkrytym dachem, z dodatkowymi atrakcjami podczas przejazdu, kończaca się w miejscy docelowym wieczoru - spa, restauracja, itp; przejazd trwa okolo godziny, niezwykłe przeżycia gwarantowane - koszt 500 zł z kosztami przejazdu.

Warto skontaktować się z nami na kilka dni przed planowanym weselem - może okazać się, że niektóre auta są jeszcze wolne. Wówczas cenę możemy negocjować. Podobnie jest z przejazdami w nietypowe terminy - piątki i niedziele.

Klienci korzystający z usług zespołów Agencji Ślubnej AVIS otrzymają dodatkowo atrakcyjny rabat!!!

created by projektujemy Strona główna  .  Historia  .  Samochody  .  Cennik  .  Kontakt  .  Avis w prasie  .